Pogovorne ure

Skupne popoldanske pogovorne ure so vsak prvi torek v mesecu ob 17.oo. Poleg razrednikov so staršem na voljo tudi vsi ostali učitelji ter svetovalna delavka in ravnateljica.

torek, 5. 4. 2022
torek, 3. 5. 2022

Priimek in ime Učilnica
Bittner Gerželj Katarina EŠ 116
Cek Stepančič Daša EŠ 222
Čefarin Tanja pisarna ravnateljice
Dornik Valič Anka D 13
Gabrijelčič Tina EŠ 225
Horvat Dean B 11
Jelen Jan zbornica GZŠ
Kete Karmen EŠ 223
Kosovel Petra EŠ 125
Ferfolja Horvat Tjaša zbornica GZŠ
Kragelj Benedetič Nives EŠ 211
Kulot Mateja EŠ 213
Kumar Mateja
Morvai Manuela EŠ 217
Mozetič Černe Vesna EŠ 224
Murenc Savarin Elizabeta EŠ zbornica
Ožbolt Tanja EŠ 126
Ožbot Anuška
Pelicon Silva odsotna
Peršolja Bučinel Staša EŠ ZAK
Pirc Mirijam C 11
Rutar Irena A 21
Sitar Barbara EŠ 220
Spačal Vanja EŠ 123
Stanič Tina ERŠ zbornica
Stubelj Mojca odsotna
Šapla Troha Tjaša EŠ 218
Špacapan Adrijana EŠ 113
Trošt Mitja EŠ 214
Ušaj Gulin Ksenja D 22
Vogrinc Ksenija pisarna tajnice  mature
Zorzut Santoro Marjetka A 31
Žežlina Sonja EŠ 219

 

 

 

Priimek in ime Razrednik Prostor Pogovorne ure starši
Dan Ura
Bittner Gerželj Katarina 1. AB EŠ 220 torek 10.15-11.00
Cek Stepančič Daša 3. AZ EŠ 222- po predhodni najavi (dasa.cek@scng.si) sreda 10.15-11.00
Dornik Valič Anka  zbornica SPLŠ četrtek 9.25-10.10
Gabrijelčič Tina 1. BZ
EŠ 225 četrtek  9.25-10.10
Horvat Dean 3. AB
B 11 – po predhodni najavi (dean.horvat@scng.si) četrtek 10.15-11.00
Jelen Jan   kabinet ŠVZ-Gimnazija N.G. ponedeljek 11.00-11.45
Kete Karmen 4. BZ po dogovoru (karmen.kete@scng.si)
Kosovel Petra   zbornica sreda  9.25-10.10
Kragelj Benedetič Nives 2. BZ
Kragelj Marjeta   zbornica sreda 11.00-11.45
Kulot Mateja   EŠ 212 – mala zbornica 2. nadstropje (po predhodnem dogovoru) ponedeljek 11.00-11.45
Kumar Mateja   zbornica ponedeljek 8.35-9.20
Morvai Manuela   EŠ 217 sreda 8.35-9.20
Mozetič Černe Vesna   po dogovoru
Murenc Savarin Elizabeta   zbornica (po predhodnem dogovoru) petek 11.00-11.45
Ožbolt Tanja   EŠ 126
Ožbot Anuška kabinet 9 (stara stavba SETŠ – pritličje) petek 10.15-11.00
Pelicon Silva EŠ 55 – SETŠ četrtek 14.15-15.00
Peršolja Bučinel Staša ZAK (zaklonišče) – po predhodni najavi ponedeljek 10.15-11.00
Pirc Mirijam  
Rutar Irena 2. AB po dogovoru (irena.rutar@scng.si) četrtek 11.00-11.45
Sitar Barbara 2. AZ EŠ 213 – mala zbornica 2. nadstropje (po predhodnem dogovoru)
Skočir Neja   B 22 – SPLŠ sreda 9.25-10.10
Spačal Vanja kabinet 112 ponedeljek 9.25-10.10
Stanič Tina   zbornica ERŠ ponedeljek 8.35-9.20
Stubelj Mojca   pisarna svetovalne delavke – po dogovoru (mojca.stubelj@scng.si)
Šapla Troha Tjaša 3. BZ EŠ218 sreda 8.35-9.20
Špacapan Adrijana   EŠ 113 četrtek 10.15-11.00
Trošt Mitja 4. AZ EŠ 214  – po dogovoru (mitja.trost@scng.si)
Ušaj Gulin Ksenja   D 22 – SPLŠ torek 11.00-11.45
Vogrinc Ksenija   pisarna tajnika splošne mature ponedeljek 12.40-13.25
Vrtovec Repič Kristina    zbornica ERŠ četrtek 10.15-11.00
Zorzut Santoro Marjetka   SPLŠ – po dogovoru  (marjetka.zorzut@scng.si) ponedeljek 10.15-11.00
Žežlina Sonja 1. AZ zbornica GZŠ petek 9.25-10.10

Legenda: EŠ – Ekonomska šola (nova stavba), ERŠ – Elektrotehniška in računalniška šola, SPLŠ-Strojna, prometna in lesarska šola, SETŠ – Srednja ekonomska in trgovska šola, VSŠ – Višja strokovna šola, MIC – Medpodjetniški izobraževalni center

 

Pogovorne ure za dijake se izvajajo po dogovoru s profesorji.

Učitelji so dosegljivi po elektronski pošti. Generičen e-naslov učitelja: ime.priimek@scng.si

Učitelji so po dogovoru dosegljivi tudi na telefonskih številkah:

  • Tel.: +386 5 6205775
  • Tel.: +386 5 6205726