Pogovorne ure

 Do nadaljnjega, zaradi ukrepov preprečevanja širjenja okužbe s Covid-19 v šolskem letu 2021/2022, popoldanske – skupne pogovorne ure odpadejo. Namesto popoldanskih – skupnih pogovornih ur starše ali skrbnike pozivamo, da se obračajo na posameznega učitelja na individualnih pogovornih urah, ki jih imajo učitelji.

Priporočamo tudi, da praviloma pogovorno uro opravite na daljavo preko telefonskega klica ali videopovezave. Pogovorne ure v živo so dovoljene le izjemoma v posebnih primerih in dogovoru z učiteljem ter ob upoštevanju vseh preventivnih ukrepov ob prihodu v šolo.

 

 

 

 

Priimek in ime Razrednik Prostor Govorilne ure starši
Dan Ura
Bittner Gerželj Katarina 1. AB EŠ 220 torek 10.15-11.00
Cek Stepančič Daša 3. AZ EŠ 222- po predhodni najavi (dasa.cek@scng.si) sreda 10.15-11.00
Dornik Valič Anka  zbornica SPLŠ četrtek 9.25-10.10
Gabrijelčič Tina 1. BZ
EŠ 225 četrtek  9.25-10.10
Horvat Dean 3. AB
B 11 – po predhodni najavi (dean.horvat@scng.si) četrtek 10.15-11.00
Jelen Jan   kabinet ŠVZ-Gimnazija N.G. ponedeljek 11.00-11.45
Kete Karmen 4. BZ po dogovoru (karmen.kete@scng.si)
Kosovel Petra   zbornica sreda  9.25-10.10
Kragelj Benedetič Nives 2. BZ
Kragelj Marjeta   zbornica sreda 11.00-11.45
Kulot Mateja   EŠ 212 – mala zbornica 2. nadstropje (po predhodnem dogovoru) ponedeljek 11.00-11.45
Kumar Mateja   zbornica ponedeljek 8.35-9.20
Morvai Manuela   EŠ 217 sreda 8.35-9.20
Mozetič Černe Vesna   po dogovoru
Murenc Savarin Elizabeta   zbornica (po predhodnem dogovoru) petek 11.00-11.45
Ožbolt Tanja   EŠ 126
Ožbot Anuška kabinet 9 (stara stavba SETŠ – pritličje) petek 10.15-11.00
Pelicon Silva EŠ 55 – SETŠ četrtek 14.15-15.00
Peršolja Bučinel Staša ZAK (zaklonišče) – po predhodni najavi ponedeljek 10.15-11.00
Pirc Mirijam  
Rutar Irena 2. AB po dogovoru (irena.rutar@scng.si) četrtek 10.15-11.00
Sitar Barbara 2. AZ EŠ 213 – mala zbornica 2. nadstropje (po predhodnem dogovoru)
Skočir Neja   B 22 – SPLŠ sreda 9.25-10.10
Spačal Vanja kabinet 112 ponedeljek 9.25-10.10
Stanič Tina   zbornica ERŠ torek 10.15-11.00
Stubelj Mojca   pisarna svetovalne delavke – po dogovoru (mojca.stubelj@scng.si)
Šapla Troha Tjaša 3. BZ EŠ218 sreda 8.35-9.20
Špacapan Adrijana   EŠ 113 četrtek 10.15-11.00
Trošt Mitja 4. AZ EŠ 214  – po dogovoru (mitja.trost@scng.si)
Ušaj Gulin Ksenja   D 22 – SPLŠ torek 11.00-11.45
Vogrinc Ksenija   pisarna tajnika splošne mature ponedeljek 12.40-13.25
Vrtovec Repič Kristina    zbornica ERŠ četrtek 10.15-11.00
Zorzut Santoro Marjetka   SPLŠ – po dogovoru  (marjetka.zorzut@scng.si) ponedeljek 10.15-11.00
Žežlina Sonja 1. AZ zbornica GZŠ petek 9.25-10.10

Legenda: EŠ – Ekonomska šola (nova stavba), ERŠ – Elektrotehniška in računalniška šola, SPLŠ-Strojna, prometna in lesarska šola, SETŠ – Srednja ekonomska in trgovska šola, VSŠ – Višja strokovna šola, MIC – Medpodjetniški izobraževalni center

 

Pogovorne ure za dijake se izvajajo po dogovoru s profesorji.

Učitelji so dosegljivi po elektronski pošti. Generičen e-naslov učitelja: ime.priimek@scng.si

Učitelji so po dogovoru dosegljivi tudi na telefonskih številkah:

  • Tel.: +386 5 6205775
  • Tel.: +386 5 6205726